Людмила Калабуха бізнес-тренер

Зараз культ успіху.

Складається враження, що всі тільки і роблять, що ходять на концерти, виставки, регулярно займаються в спортзалі та відвідують тренінги, встигають прочитати всі модні книги та подивится фільми. Крім того, половина френдів або постійно кудись мандрує, або переїхали жити в теплі краї. Навіть сніданок і кава в Instagram та Facebook виглядають смачнішими за наші.

Особливо це стосується профілів успішних людей. І здається, що наше життя безбарвне і нецікаве, все найкраще пройшло повз нас.

Людмила Калабуха бізнес-тренер

Беру участь в мега-форумах по створенню та просуванню особистого бренду в соцмережах разом із найкрутішими блогерами України і про це пишуть круті ЗМІ. Пишаюся.

 

Як позбавитися синдрому Instagram:

  • Будьте реалістами.

Розвивайте критичне мислення. В житті все далеко не так, як нам показують соцмережі. Ви що думаєте, що цим людям на фото не буває сумно чи одиноко? Вони не хворіють і в них завжди ідеальні діти і чоловіки? В них не буває прищів, страху і розчарування? І грошей їм завжди вистарчає? Це не так.

 

  • Тренуйте мяз наглості.

Спостерігайте за хвалькуватими людьми, проаналізуєте, що вони роблять, повчіться в них. Вмійте про себе заявити і наполягти на своєму. Тренуйте м’яз здорової наглості. Це вкрай необхідний навик. Коли мені кажуть, що я дуже нагла, я відповідаю: “Дякую, я багато працювала над собою”.

 

 

  • Вийдіть з тіні.

Згадайте, що роблять ваші конкуренти. Простий приклад – хтось пече торти або вишиває хрестиком, а ці вироби, м’яко кажучи, сумнівної якості. Але це не заважає їм писати, що вони класні і отримувати замовлення з соцмереж. Всі їх знають, багато хто в них купує. А ви такий прекрасний ховаєтеся у тінь, хоч робите все значно краще за них.

 

Про помилки, які ви 100% робите на своїх сторінках в соцмережах і навіть про це не здогадуєтеся, обов’язково читайте тут.

 

  • Не порівнюйте себе з іншими.

Порівняння – це біда. А ми ж знайдемо, як це зробити, щоб воно було не на нашу користь. Які ж ми в цьому експерти! Порівнюйте виключно із самим собою в минулому і тіштеся, якими ви стали зараз. Навчіться відзначати та винагороджувати себе за найменші успіхи, збирайте їх у скарбницю ваших перемог.

 

Людмила Калабуха бізнес-тренер

  • ShowMust Go On!

Щоб не ставалося у вашому житті, незмінно транслюйте успіх. Як казав мій батько: “Хай краще нам заздрять, ніж ми будемо комусь заздрити”. Соцмережі давно не майданчик для спілкування з друзями. Тут не місце для плачів та таємниць. Ніхто не любить лузерів. Так, вас показово пожаліють, тільки купувати будуть не у вас. Всі хочуть працювати з переможцями. Будьте в тренді.

 

Детально про те, як розвивати особистий бренд в соцмережах, що, як і коли там писати детально написано у моїй книзі “Почніть говорити “НІ”.

 

А головне, розказуйте про себе, транслюйте свою експертність. Ви далі вважаєте, що якщо ви просто будете добре робити свою роботу, навіть краще за всіх, цього достатньо, щоб весь ринок став вашим? Не достатньо. Ніхто про вас не дізнається, якщо ви самі не почнете розказувати про себе. Соцмережі в поміч.

 

Прості правила, а як працюють? Неодноразово допомагали учасникам моїх тренінгів з продажів та консультацій. А тепер все беремо і втілюємо в життя.

 

Хай конкуренти страждають на синдром Instagram.