Формат “Без відриву від роботи” дає дуже хороші результати. Учасники отримують інформацію блоками і зразу на практиці її відпрацьовують в магазинах. Саме у такому форматі проходив наш треніг для персоналу ТзОВ Керама маркет у Львові 26-28.03.19. Всі відгуки - 100% позитивні. Особливо учасникам стали цінними техніки вступу в контакт, презентація 2-х позицій на освнові аналізу потреб клієнтів та робота із запереченнями.

Ось відгук директора Наталії Горбаль

“Коли ми запрошували Людмилу, я уважно вивчила всю інформацію про її роботу, відгуки і результати клієнтів, і рада, що так вгадала з тренером для нашого колективу. Професійно, якісно, продуктивно. Цікавий виклад інформації, добре пропрацьована практична частина. В перший же день після тренінгу наші менеджери сміливо і професійно продали віп-сантехніку, позиції, які вони раніше боялися пропонувати. Зрозуміли, що всі методи працюють, стали впевненішими в собі, повірили в свої сили і надихнулися. Плануємо працювати із Людмилою надалі. Рекомендую”.

Кому сантехніку та плитку, яку купують голівудські зірки, розробляють дизайнери зі світовим ім’ям за реальними цінами від виробників?

“Керама Маркет” - 1 з найбільших магазинів в Україні з територією 3,5 тис м2.

17 років на ринку. Лідер галузі.

Всі 7 тис. видів керамічної плитки в наявності на складі та під замовлення.
5 тис одиниць сантехніки.
Магазин “Керама Маркет” у Львові на вул. Городоцькій, 355/6.
Склади - у Львові та Києві.
 
Працюю з кращими!
 

По питаннях співпраці дзвоніть 067 750 38 28

Давайте спілкуватись в соцмережах