Часові воронки та портали у паралельні світи, енергетичні та гравітаційні аномалії - Кам’яна Могила у Запорізькій області під Мелітополем. Так, це наша невідома Україна.

Я мріяла сюди потрапити років 10, і всесвіт почув мене - запросили з тренінгом для майстрів Б’юті-сфери «Де ховаються 40% ваших прибутків та часу на себе та сім’ю» і читачка мого Інста написала мені, що з радістю мене звозить туди машиною.

Що таке Кам`яна могила?

– нагромадження каменів невідомого походження, схожі на зруйновану піраміду посеред приазовського степу,
- це кілька тисяч найрідкісніших наскальних зображень різних історичних епох: від пізнього палеоліту і мезоліту аж до середньовіччя,
- це гроти, коридори, галереї, які ведуть під землю, дуже мало досліджені і засипані від гріха подалі, бо там пропадали люди.

 

Всі спроби пробурити грунти і потрапити у підземні галереї були марними. Техніка відмовляється працювати, хоча в кількох десятках метрів все працює і включається.
Потужні енергетичні кола Кам‘яноі могили стабільно фіксують супутникові знимки з космосу.

Я сиділа на святих каміннях скіфів, сарматів, кіммерійців, готів, гунів, печенігів, половців і хазарів, та народів, назви яких історія не зберегла.

Я слухала історії місцевих про те, як це священне місце невразливе для будь-яких руйнацій:

- під час вибухів боєприпасів на складах у Новобогданівці в травні 2004-го: жоден снаряд у піраміду не влучив – або не долітали, або перелітали далі, і саме воно допомогло тоді уникнути жертв.

Тут люди відчувають небувале емоційне піднесення та ейфорію.

А що відчула я на таємничих каменях давньої зруйнованої піраміди?

Спокій.

Моє серце наповнилося спокоєм, якого я давно не відчувала. І впевненість, що з нами все буде добре.

Що ці загадкові камені біля Мелітополя – останнього великого міста перед блокпостом Чонгар на кордоні Херсонської області та Криму –
містичне місце, яке оберігає Україну.

З НАМИ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.

Кам'яна могила Кам'яна могила