Селфі з кутур'є Андре Таном - експерти в одному проекті.

Селфі з кутур’є Андре Таном - експерти в одному проекті.

 

Бути єдиним бізнес-експертом міжнародного онлайн-чемпіонату, виступати разом з дизайнером Андре Таном та засновниками кращих шкіл манікюру з різних країн, в яких найбільша кількість підписників в Instagram у світі! Як же це круто!

 

Так шалено пройшли мої 6, 7 та 8 жовтня 2017 в Харкові, Дніпрі та Києві на головній події року в nail-індустрії.

Я не тільки презентації книги “Почніть говорити “НІ “ робила, я ще й працювала! 🙂

 

І така в мене гордість за нашу Україну, за наших людей, які повірили в себе, ризикнули і перемогли! Це для тих пишу, хто вважає, що в нашій країні не можливо бути успішною людиною і робити успішні проекти.

 

Розказую детально. Дзвінок рівно рік тому:

- Людмила, ми читаємо ваші статті в профільних журналах для б’юті-індустрії та хочемо запросити стати бізнес-експектом нашого міжнародного проекту для майстрів манікюру і власників салонів краси.

 

- Цікаво, що за проект.

 

- У світі є міжнародний проект: обирається сайт дня, сайт місяця і сайт року за допомогою онлайн-голосування. Так формуються тренди та пишеться історія індустрії.

 

А ми подумали, чому б не зробити такий проект по манікюру і не вибирати за допомогою міжнародного онлайн-голосування кращий манікюр дня, місяця і року.

 

Nails of the year в Києві

Nails of the year в Києві

 

- Те, що малюється на нігтях – справжнє мистецтво, але про ці мініатюрні шедеври знає дуже обмежене коло людей і в музеї їх не виставиш.

 

Тому ми вирішили створити проект, завдяки якому БУДЬ-ЯКИЙ майстер манікюру з БУДЬ-ЯКОЇ точки планети міг отримати визнання, показати свої роботи людям у всіх країнах та отримати гідну оцінку як клієнтів, так експертів і колег.

Запрошуємо вас до співпраці, як єдиного бізнес-експерта.

А переможцям вручати такий собі Оскар для майстрів манікюру – наш диплом. Це дасть можливість тим, хто його отримав, стати визнаним лідером галузі, підвищити вартість своїх послуг, створити свою школу, самому стати експертом нашого проекту і перетворитися з людини, яка чистить, пиляє і покриває, на справжній бренд.

- Боже, як цікаво! Ви придумали це самі? Ото у Дніпрі живуть креативні люди!

 

Ось така розмова відбулася у нас з Юрієм Мартиненко з Дніпра.

Юрій Мартиненко - засновник проекту.

Юрій Мартиненко - засновник проекту.

 

Так з’явився проект https://nailsoftheday.com/ , який починався як платформа для майстрів манікюру з України, але в ньому почали активно реєструватися учасники з різних країн. Участь та реєстрація – безкоштовна.

 

Отже, здобутки за 2 роки, тільки факти:

- участь взяли понад 10 тис. майстрів з 51 країни світу,

- виставлено понад 116 тис. робіт,

- видано вже понад 1600 дипломів.

 

Звичайно зараз у Юрія і Надії Мартиненко вже є потужна команда, світове визнання, лаври і аплодисменти. Але я повірила в цей стартап і стала допомагати зі всім своїм ентузіазмом і натиском на самих початках, коли тяжко зароблені та зібрані на власну квартиру гроші молоде подружжя вирішило вкласти у свій проект.

 

Групове фото з учасниками і колегами в Дніпрі.

Групове фото з учасниками і колегами в Дніпрі.

 

Моя доповідь “Як продати 4 послуги замість одної” за матеріалами книги “Ігри з цінами: 121 спосіб заробляти дорого”: – як більше заробити, грамотно підняти ціни, зберегти постійних клієнтів та залучити більш платоспроможну публіку.

 

А ще в програмі були:

  • - майстер-класи по дизайну нігтів від викладачів зі світовим ім’ям,
  • - обрали Майстра Року – нового законодавця моди на манікюр і члена журі проекту 
  • - Nail Trend 2018.

 

А також дівчата в кожному з міст ставали в чергу за автографом на мою книгу “Почніть говорити “НІ”, а потім писали, як мої матеріали по продажах і переговорам їм стали корисні! Купити книгу можна тут.

 

Ось так було після моєї доповіді в Харкові!

Ось так було після моєї доповіді в Харкові!

 

Чого це все пишу, ну, крім того, щоб похвалися! 🙂

 

Якщо ви власник чи адміністратор салону краси, майстер манікюру, або у вас є знайомі, друзі чи родичі, які цим займаються.

Якщо ви хочете отримати нові знання, ідеї, бути в курсі того, що відбувається у світовій нігтьовій індустрії – реєструйте на сайті https://nailsoftheday.com/

Виставляйте свої роботи, беріть участь в конкурсах та розіграшах, та перемагайте в неймовірному проекті, народженому в Україні, який вже за рік здобув світове визнання в 45 країнах!