Тренінги

Смартфест1

Бізнес-тренінги Людмили Калабухи.

Чому від співпраці зі мною компанії-замовники отримують максимальний результат, а мої бізнес-тренінги такі результативні?

Методи, які я пропрацьовую на своїх бізнес-тренінгах, дозволили мені самій без грошей і зв’язків з сірих вулиць 90-х стати власником і співвласником 3-х успішних бізнесів. Я працюю в активних продажах більше 20 років.

Як бізнес-тренер, вмію так організувати  та запалити своїх учасників, що вони кажуть та пишуть мені у відгуках, що вже не можуть дочекатися завтрашнього дня, щоб все випробувати на своїх клієнтах, так їм подобаються мій підхід і мої тренінги.

Як підприємець-практик я чітко знаю правила продаж і кожний мій бізнес-тренінг - це той результат, за який я сама заплачу гроші.

Я проводжу тренінги не тільки у Львові, а по всій Україні. Із задоволення приїду у ваше місто і попрацюю із вашим персоналом для збільшення ваших продажів.

Більшість клієнтів, які в свій час  шукали фахівця в інтернеті за запитом “тренінг Лівів” тепер замовляють саме в мене наступні навчання для свого персоналу і рекомендують мене своїм друзям та партнерам по всій Україні.

Результати від співпраці зі мною вимірюються в простий і приємній одиниці - це гроші і прибуток замовників: що було і що стало після навчання і консультації.

Ніяких сухих лекцій, безглуздих ігор, колажів, хороводів і малюнків!

Це працює у мене, це працює у моїх клієнтів, я впевнена, це буде працювати у вас.

 

До вашої уваги тренінги

Спеціалізовані тренінги

8 топ-тренінгів з продажів