8 топ тренінгів з продажів

тренінги з продажів бізнес тренера Людмили Калабухи

 

8 топ тренінгів з продажів – це тренінги для продавців, які компанії замовляють в мене по всій Україні, а також майстер-класи і семінари у Львові.

Чому я експерт, який точно знає, що таке техніка продаж, холодні дзвінки та переговори з різними людьми і знає, як зробити цей складний процес максимально результативним?

20 років тому, я сама пройшла пішки всі райони і вулиці Львова, заходячи в усі магазини, бари, ресторани, перукарні, державні установи, працюючи на “холодному” ринку.

Мене знав і зараз знає весь Львів.

І всі, хто бачили те, як продавала я, а згодом, як продавав мій персонал, казали, що це був готовий тренінг для продавців всіх рівнів. Згодом мої клієнти та бізнес-партнери почали мене активно запрошувати поділитися досвідом із ними та їх працівниками.

І тепер свій досвід “бувалого ходока” та підприємця, який без будь-якого стартового капіталу та підтримки став успішним власником та співвласником 3-х бізнесів, успішно передаю іншим, коли веду свої бізнес-курси: всі мої найкращі напрацювання та висновки з моїх помилок.

І тепер керівники компаній і установ, в які я колись заходила як звичайний продавець, знаходячи спільну мову зі всіма, від охоронця і прибиральниці до директора і власника, запрошують саме мене навчати їх персонал, тому що пам’ятають, як це робила я, і бачать моє зростання і мої результати.

Тренінги для продавців, які  працюють в торговому залі, чи тренінг для продавців-консультантів  в магазині-салоні, чи тренінг для торгових працівників, це однозначно:

  1. живе інтерактивне спілкування,
  2. обмін досвідом та кращими напрацюваннями між тренером та учасниками,
  3. прописання чітких скриптів на всі заперечення і багатоваріантні ситуації переговорів,
  4. ділові ігри,
  5. практичне відтворення складних ситуацій і різноманітні способи їх вирішення!

 

Без “води”, теорії, тільки дієві інструменти. Бери і роби!

 

Перелік тренінгів з продажів

В торговому залі

По телефону

Для торгових представників

Робота з запереченнями

В ювелірному магазині

Туристичних послуг

Реклами

Медичних послуг